Vivienne Talsmat

Vivienne regeneruje a omlazuje své klienty na úrovni buněk:

 

Vivienne_Talsmat_Brochure_ctverecVivienne Talsmat je expertkou v oblasti zdraví a výživy a zakladatelkou Rejuva|Systems, jedním ze světově nejúspěšnějších systémů zdravé detoxikace na světě, založeném na jejích bohatých zkušenostech a znalostech.

Po studiu celostní výživy, kinesiologie a medicínské estetiky založila v roce 1996 svou první kliniku, která pomáhá klientům dosáhnout jejích optimální úrovně zdraví, pohody, detoxikace, hubnutí a vitality.

Pro Vivienne je to více než jenom kariéra, její největší vášní je pomáhat lidem využívat své zdraví a vitalitu na maximum. Na své cestě k naplnění cíle – stát se předním odborníkem v oblasti omlazování – již pomohla více než 40.000 lidem.

Výsledky její práce se objevily na kanálech BBC1, Channel 4 a Discovery Health, jako nutriční expertka hostovala v pořadech několika rádií včetně Show Jesse Dillona s Bobem  Proctorem a Anthonym Robbinsem. Kromě toho pravidelné publikuje v lékařských časopisech po celých Spojených státech.

Její loajální klientská základna zahrnuje členy královských rodin, politiky a mnoho celebrit, společně s tisíci lidí, které potkala na cestě životem. Vivienne osobně vyškolila více než 300 terapeutů, jak používat její systém, který tak může využívat ještě více lidí po celém světě.

Jako doplněk tohoto systému vytvořila Vivienne čtyři úspěšné nutriční produkty: Rejuva | Detox určený pro zdravou detoxifikaci, Rejuva|Burn zaměřený na hubnutí,  Rejuva|Sport a Warrior NRG, zaměřené na specifické potřeby sportovců, orientovaných na zdraví, profesionálů v oboru fitness a všech sportovních nadšenců, kteří chtějí maximalizovat své sportovní výsledky pomocí směsí přírodních nutričních superpotravin.

DALŠÍ INFORMACE

Vivienne Talsmat se specializuje na širokou škálu kúr v oblasti zdraví, výživy a hubnutí a je zakladatelkou Rejuva|Systems, jednoho ze světově nejúspěšnějších konceptů zdraví a detoxifikace.

Vivienne_Talsmat_Smoothie

Raná léta

Vivienne si již od dětství uvědomovala mimořádnou důležitost vysoce kvalitní výživy pro zdraví, vitalitu, wellbeing a dlouhověkost a její touha po co nejvýživnější potravě možná vyústila v to, že ji rodina a sousedé začali říkat „zdravotnický zázrak“. Pozornost, kterou věnovala detailům výživy, se jí vyplatila tím, že vynikala v početných sportovních aktivitách, reprezentovala Spojené království na mezinárodních gymnastických soutěžích a na některých z nich zaznamenala rekordy, které do dnešního dne nikdo nepřekonal!

Přes její zájem o zdraví a výživu zahájila svůj pracovní život na jiném poli, souvisejícím s dalším aspektem její povahy, s tvořivostí. Jako úspěšná módní návrhářka pracovala na návrzích pro zpěváckou soutěž Eurovision Song Contest, vyhrála cenu Cartier Million Best Dressed Lady a ocenění pro nejlepšího módního návrháře-nováčka. A to jsou jenom některé z vrcholných úspěchů této fáze její kariéry. Nicméně její převažující vášní byla právě výživa, takže přirozeným způsobem věnovala svou pozornost jí.

Práce v módním průmyslu ji ještě více přesvědčila o dopadu špatné výživy na tělo, zevnitř i zvenčí. Uvědomila si, že můžete vypadat lépe, cítit se lépe a žít déle, budete-li věnovat pozornost svému jídelníčku, a že každý člověk má moc zlepšit své zdraví. Bylo na čase opustit svět módy, byť ji její kreativita a talent pro design nikdy neopustily a doposud sehrávají důležitou roli v jejím koncepčním vytváření detoxikačních systémů a projektování „klinik wellbeingu“.

Vivienne_Talsmat_priprava

Rejuva|Systems™

Vyzbrojena svým pevným přesvědčením, že každý z nás může opravdu změnit svůj zdravotní stav, Vivienne studovala výživu, kinesiologii, neuro-lingvistické programování, bylinkářství, metafyziku, tai chi a lékařskou estetiku. V roce 1996 byla konečně připravena spojit vše, co se naučila, ve vývoji hlavní nové koncepce, Rejuva | Detox, a založila svou první kliniku pro pomoc klientům při dosahování jejich optimální úrovně zdraví, pohody a vitality.

Rejuva|Detox je na rozdíl od jiných konceptů té doby skutečně průlomovým konceptem.  Vivienne vždy věřila, že integrace mysli, těla a ducha je jediný způsob, jak skutečně změnit celý svůj život, a tato víra je základem všech jejích systémů. Rejuva|Detox byla navržena jako kombinace fyzické a emocionální detoxikace, využívající silné propojení západní techniky a východní filozofie. Unikátně navržené využívání přístrojů při kúrách v kombinaci se speciálně vypracovaným stravovacím plánem slouží k bezpečnému odstranění toxinů a tuků z těla, kdy klient odchází z kliniky očištěn, svěží a ve vynikající rovnováze. Výsledky byly ohromující od samého počátku!

Tento koncept od počátku nepřetržitě rostl a vyvíjel se. Přesvědčení Vivienne, že všechny aspekty našeho života a těla jsou propojeny, ji přivedlo k dalšímu rozvoji rodiny Rejuva. Byla vyvinuta Rejuva|Shape, která tónuje a formuje tělo poté, co si  Rejuva|Detox odvede svou práci. Rejuva|Burn byla navržena jako zcela nejrychlejší kúra, umožňující spálení až 1200 kalorií během jednoho cvičení a současně odbourávání toxinů a likvidaci bakterií a virů. Klient se okamžitě cítí lépe a zdravě. Se svými odbornými znalostmi v oblasti medicínské estetiky a reputací potvrzenou tisíci spokojených klientů vyvinula Vivienne také  Rejuva|Face, systém vynikající péče o obličej.  Stejně jako u všech ostatních systémů Rejuva, rovněž Rejuva | Face využívá společně s Vivienninou vlastní léčivou energií nejnovější high-tech přístroje a aplikace a dosahuje ohromující výsledky.

Obrovský úspěch těchto převratných systémů léčby vedl k otevření klinik v celé Velké Británii, Kanadě, Austrálii, Maďarsku, Švédsku, Španělsku, Kalifornii a brzy bude otevřena klinika v Číně. Většinou z nich provozují bývalí klienti Vivienne, kteří si její systém vyzkoušeli na vlastní kůži, a okouzlil je svými výjimečnými účinky. Vivienne osobně vyškolila více než 300 terapeutů, kteří používají její systém a doposud pečovali o více než 40.000 lidí.

Neural Breakthrough™

Se svým pevným přesvědčením, že mysl, tělo a duch jsou spojené v našem úsilí o wellbeing, si Vivienne uvědomila, že značné procento jejích klientů hodně ztratilo na váze a zformovalo své tělo, ale poté, když se nezabývají svými emocionálními a mentálními problémy, postupně se vrátí k bývalým návykům, naberou kila zpět a odrazí se to na jejich zdraví. Tyto emocionální problémy, stejně jako fyzické, by se měly pro dosažení skutečné a dlouhodobé detoxikace řešit.

Na základě značného množství za mnoho let získaných znalostí, s využitím aspektů kineziologie jako testovacího systému, drobných modifikací NLP ve formě afirmace, a její vlastní techniky, vyvinula Vivienne systém vyvinut Neural Breakthrough, kterým doslova prorazila tvrdohlavé neurologické vzorce. Vivienne úspěšně používá tento systém při léčbě alergií a emocionální stagnace a zjistila, že může být přizpůsoben pro léčbu většiny onemocnění.

Výsledky její práce se objevily na kanálech BBC1, Channel 4 a Discovery Health, jako nutriční expertka hostovala v pořadech několika rádií včetně Show Jesse Dillona s Bobem  Proctorem a Anthonym Robbinsem. Kromě toho pravidelné publikuje v lékařských časopisech po celých Spojených státech.

Vivienne_Talsmat_happy

Výživa

Základem veškeré práce Vivienne je, a vždy byla, výživa. Idea, že tělo bude dobře vypadat zdravě pouze tehdy, je-li dobře „nabíjeno“ zevnitř, je pro Vivienne stejně důležitá dnes, jako v době, kdy byla teenagerským „zdravotnickým zázrakem. Speciálně vytvořený stravovací plán, který skutečně zvyšuje přísun kalorií, majících chránit tělo během detoxikačního procesu, byl navržen jako základní složka systému Rejuva | Detox. Vivienne využila všechny své odborné i praktické znalosti v oboru, aby vypracovala plán, který je zdravý, výživný a lahodný, a následně jej publikovala ve své knize The Food Experience. Vivienne, vždy ochotná podělit se o své znalosti ve prospěch druhých, dále vyvinula nový stravovací plán, který doplňuje program cvičení Lazo Freemana a vyšel na jejich společném DVD pod názvem Detoxercise.

I přes své rozsáhlé znalosti této problematiky dokonce i Vivienne zjistila, jak je těžké zajistit si dostatek natolik kvalitní výživy, aby mohla vydržet 10-12 hodinové pracovní dny a fyzicky pracovat se svými klienty a školit je. Poté, co vyzkoušela mnoho různých náhražek masa, přišla k závěru, že neexistuje takový, který by dlouhodobě maximalizoval výsledky léčebných kúr. Díky své neutuchající kreativitě a znalostem vytvořila své vlastní proteinové prášky, založené na využití organických rostlin. Ke zpracování používá produkty nejvyšší kvality od prověřených a eticky postupujících dodavatelů, a to produkty bezpečné a s nejmenšími možnými limity těžkých kovů, olova, hliníku a kadmia. Například ječnou trávu používá pouze z Nového Zélandu, protože je nejčistší na trhu, nejvyšší kvality, i když nejdražší.

Vivienne používá pouze ingredience té nejvyšší kvality, nejúčinnější a nejčistší a své jedinečné produkty vyvíjí po dobu několika let a poté je používá s cílem dopřát svým klientům regeneraci a omlazení na buněčné úrovni pomocí kúr Rejuva | System. Prvním produktem byla Viva (nyní Rejuva Detox), což je účinná směs pokrývající vše denní nutriční potřeby těla: kompletní bílkoviny, sacharidy, vláknina, esenciální mastné kyseliny, fytonutrienty, rostlinné steroly, vitamíny, minerály a velmi bohatý zdroj antioxidantů. To vše je zkombinováno do lahodné směsi superpotravin na bázi rostlinných bílkovin. Okamžitě si ji oblíbili její klienti, což vedlo k vytvoření Rejuva Burn, další účinné a vynikající směsi superpotravin, navržené tak, aby spalovala tuky a zároveň formovala tělo.

Vivienne nikdy neztratila zájem o sport a fitness, což ji vedlo k rozšíření škály svých výživných produktů o produkt o sportovce. Výsledkem je Warrior NRG, komplexní sportovní produkt určený pro sportovce a sportovní nadšence. Jeho účinná směs přírodních složek má obchodní známku Vivienne a pomocí klíčových ingrediencí znásobuje energii a výkon a podporuje intenzivní cvičení, budování svalstva a regeneraci. Získal si okamžitou popularitu a doporučuje jej řada sportovních osobností v celé Velké Británii.