REJUVA | DETOX

Rejuva_Detox_pyramida_400

Rejuva | Detox

je delikátní kombinací 15 vysoce výživných superpotravin

 

 

 

Rejuva | Detox obsahuje:

konopný protein, ječná tráva, spirulina, chlorella, pšeničná tráva, maca, fialová kukuřice, plody acai, suma, myrciaria dubia, gokshura, inulin, bentonitový jíl, jilm plavý a, v závislosti na příchuti, surová čokoláda, surová vanilka nebo (lyofilizovaná – sušená mrazem) směs lesních plodů.

 

Konopný protein je nejvyváženější zdroj přírodní bílkoviny, rychle vstřebatelné a bohaté na esenciální mastné kyseliny – a obsahuje také výběr zelených ingrediencí, účinných detoxikantů těžkých kovů, a těší se velké přízni milovníků zdravého životního stylu.

Maca podporuje psychickou vyrovnanost a zvyšuje výdrž organizmu. Dodává energii a elán.

Jilm plavý a inulin mají protizánětlivé účinky a pozitivně působí na játra a trávicí soustavu.

Chlorella je superpotravina bohatá na živiny, která obsahuje všechny základní aminokyseliny posilující imunitní systém.

Myrciaria dubia je známá svým nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C na světě!

 

NĚKOLIK ÚŽASNÝCH DETAILŮ O NĚKTERÝCH VYSOCE VÝŽIVNÝCH SUPERPOTRAVINÁCH V PŘÍPRAVKU REJUVA | DETOX:

Kořínek maca –  obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších rostlinných složek. Maca vám dodá větší odolnost, vytrvalost a psychickou koncentraci.

Spirulina je nejbohatší zdroj betakarotenu a obsahuje celé spektrum různých karotenoidů. Je ideální anti-aging potravinou, má koncentrovanou nutriční hodnotu, je lehce stravitelná a plná antioxidantů. Betakaroten je vynikající pro zdravé oči a ostré  vidění. Tato zeleninová, nízkotučná bílkovina nám pomůže, když máme v jídelníčku hodně masa, zhoršující se artritidu a zvyšující se hladinu cholesterolu.

Pšeničná tráva je velmi bohatá na vitamin A, vitamin C, kalcium, železo, hořčík, draslík, sodík, síru, zinek a bílkoviny. Pravidelná konzumace zlepšuje stav vaší pleti a rozjasňuje ji. Pomáhá také proti zácpě a to tím, že udržuje trávicí trakt ve zdravém stavu. Podporuje vývoj sexuálních hormonů a má anti-aging účinky.

Ječná tráva má bezpočet účinků, které bychom neměli ignorovat. Již od dětství potřebuje naše tělo množství různých živin, které mu může doplnit ječná tráva. Obsahuje všechny ingredience, které chrání naše tělo před nebezpečnými a smrtelnými onemocněními jako cukrovka, artritida, anémie a rakovina.

Acai Berry obsahuje 10-krát více antioxidantů než hroznové víno. Je přirozeně bohatá na omega kyseliny, aminokyseliny, antioxidanty, bílkoviny a vitaminy A, B1 a E. Přírodní amazonské kmeny dlouhodobě používají Acai Berry pro léčení problémů s trávením, podráždění pokožky, sexuální dysfunkce a dokonce nespavost. Je ideální pro diabetiky, protože má přirozeně nízký obsah cukru.

Čistící účinky chlorelly na trávicí trakt a další vylučovací kanály a její ochrana jater napomáhá čištění krve – a čistý krevní oběh s dostatkem červených krvinek přenášejících kyslík je nezbytný pro silný přirozený imunitní systém. Čistá krev také zajišťuje efektivní vylučování metabolického odpadu z tkání.

Tribulus anebo Gokshura je jednou z nejlepších ayúrvédských bylinek pro ledviny. Je velmi účinný při většině onemocnění močových cest, protože podporuje tok moči a ochlazuje a zklidňuje membrány močových cest. Používá se také k odstraňování močových kamenů.

Nejdůležitějším účinkem Myrciarie dubie, známé také jako camu camu, je její vysoký obsah vitaminu C. Účinně se proto používá při prevenci a léčbě chřipky a nachlazení. Vědecké výzkumy také prokázaly, že camu camu je také bohatá na antioxidanty, díky čemuž je výborným anti-aging prostředkem. Posiluje rovněž imunitní systém.

Fialová kukuřice má více antioxidantů a ingrediencí působících proti volným radikálům než borůvky a má vyšší anebo podobný obsah anthocyaninu a fenolů. Stabilizuje a chrání kapiláry před oxidačním poškozením. Podporuje regeneraci pojivových tkání a krevní oběh, a snižuje hladinu cholesterolu. Podporuje rovněž tvorbu kolagenu, zlepšuje mikrocirkulaci a pomáhá chránit cévy před oxidačním poškozením.

Surová čokoláda má více než 300 výživných látek a je jedním z nejbohatších zdrojů antioxidantů na světě! Naše tělo potřebuje antioxidanty k „vymetení“ volných radikálů, které mohou poškodit buňky. Vědci z Cornell University nedávno zjistili, že surový kakaový prášek obsahuje téměř dvojnásobek antioxidantů než červené víno a třikrát více antioxidantů než zelenina.

 

Rejuva | Detox

 • neobsahuje žádné živočišné ani mléčné produkty, vejce, výplně, lepek, sóju, sladidla, pšenici nebo kvasinky. Dále neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervanty a geneticky modifikované produkty
 • pochází z organické produkce bez herbicidů a pesticidů.

 

Potřebujete poradit?  Zajímala by Vás spolupráce? Napiště nám – poradíme Vám. Spolupracujeme s předními nutričními poradci a naturopaty. Kontaktujte nás na info@rejuva.cz.

 

 • REJUVA|DETOX vanilka

  E-shop

 • REJUVA|DETOX čokoláda

  E-shop

 • REJUVA|DETOX lesní plody

  E-shop